jump to navigation

2.díl – Bláznivá – seriál Aféry Březen 18, 2011

Posted by afery in : Nezařazené , trackback

Vysílá televize prima v pátek 25. března ve 20 hodin.
Paní Dáša požádá o rozvod, protože ji manžel psychicky týrá. Pravda je však mnohem složitější.Dáša Waltrová je učitelkou občanské nauky na gymnáziu. Je jí třicet šest let a za muže si vzala staršího kolegu, padesátiletého učitele českého jazyka Martina. Mají spolu malé dítě, ale zamilovanost se už vytratila a Dáša není šťastná. Vyhledá tedy advokáta Dana Majera a chce požádat o rozvod. Vadí jí, že její manžel je pedant a detailista, ve společnosti jí ponižuje a vůbec ji psychicky týrá. Majerovi se to nezdá, ale když uvidí modřiny na jejích rukou, zpozorní. Aby se v situaci zorientoval, pozve si do kanceláře i pana Martina. Ten to však vidí jinak: jeho manželka trpí depresemi a bere silná antidepresiva. A když pije alkohol, mají na ni léky špatný vliv. On se pouze snaží ji ve společnosti mírnit, aby to s alkoholem nepřehnala, dělá to pro její dobro. Vysvětlí i modřiny na jejích rukou.

Sledujte 2.díl – Bláznivá – seriál Aféry online


Martinovy argumenty se zdají být logické, zatímco tvrzení jeho ženy vypadá postavené na vodě. Majer je z toho špatný – jak má zastupovat klienta, který mu zamlčuje podstatná fakta?
Příště paní Dáša dorazí se svou sestrou Soňou. Na týrání trvá a její výpověď potvrdí i sestra. Podle Majera to nebude mít u soudu žádnou váhu, přesto žádost o rozvod podá. Za Majerem pak dorazí Martin v doprovodu svého advokáta Dalibora Kubiny. Oznámí mu, že jeho manželka je podle něj nesamostatná, a dokonce ohrožuje i jejich dítě, proto taktéž podávají žádost o rozvod a požadují svěření dítěte do péče otce.

Be Sociable, Share!

Comments»

no comments yet - be the first?


*