jump to navigation

4. díl – Falešný forhend – seriál Aféry Duben 3, 2011

Posted by afery in : Nezařazené , trackback

Vysílá TV Prima v pátek 8. dubna ve 20 hodin.
Ivana Zemanová se před třemi lety chtěla rozvést, nakonec ale manželovi nevěru odpustila. Nyní však svého muže Vojtěcha znovu podezřívá, že si užívá se svou sekretářkou. Znovu tak přichází za advokátem Majerem, rozhodnuta tentokrát rozvod dotáhnout do konce. Soudu ale pouhé podezření nestačí. Je potřeba najít důkaz. Nejde opravdu jen o pouhé podezření?
Vojtěch Zeman před lety přiznal mimomanželský poměr s tehdejší sekretářkou. Manželka mu odpustila a on slíbil, že se to už nezopakuje. Ze začátku se snažil, ale dnes je raději než s manželkou v práci nebo se svým trenérem na tenise. I přesto, že Ivana důkazy nemá, je přesvědčená, že je v tom opět jiná žena. Majerovi ale pouhé podezření nestačí. Jasno v tom nemá ani po schůzce s údajným nevěrníkem. Je sice z předešlé zkušenosti s ním ostražitý, Vojtěch ale tvrdí, že je své ženě už věrný. Jeho manželka je prý jen paranoidní. Důkazy tak advokát musí hledat jinde. Kdysi mu s prokázáním nevěry Vojtěcha Zemana pomohla paní Petráčková, Ivanina kamarádka. Možná i teď ví víc.

Sledujte 4. díl – Falešný forhend – seriál Aféry online

zdroj: TV Prima

Nespletl se. Paní Petráčková by se uživila jako soukromé očko. Zjistila, že manžel její kamarádky navštěvuje svou mladou sekretářku v domě, kde bydlí se svým bratrem – Vojtěchovým trenérem tenisu. Paní Ivaně to ke konfrontaci s mladou ženou stačí. Důkaz o nevěře sice stále nemá, ale reakce sekretářky ji ujistí, že její muž nevinný rozhodně není. S tím ale k soudu Majer stále nemůže. Rozhodne se proto zapátrat v historii a znovu vyslechnout někdejší milenku záletného manžela. Proč po letech svůj poměr se svým bývalým šéfem ale popírá? Zjištění pravého důvodu je pro Majera tak jednoduché, že rozvodu manželů Zemanových už nic nebrání.

Be Sociable, Share!

Comments»

no comments yet - be the first?


*