jump to navigation

9. díl – Voyeur – seriál Aféry Červen 1, 2011

Posted by afery in : Nezařazené , trackback

Devátý díl nového seriálu Aféry, inspirovaného skutečnými příběhy manželských dvojic v rozvodových řízeních, uvidíte mimořádně až v neděli 29. května ve 21.15 na Primě.

A opět ten sex. Mnohá manželství dokáže udržet pohromadě, ale některá naopak rozklíží. Podobně je tomu u Pavlíčkových. Doslova a do písmene na něj mají Kristýna Pavlíčková i její manžel jiný úhel pohledu. Paní Pavlíčková totiž zjistila, že její muž ho rád pozoruje skrze čočky dalekohledu.

Jedním slovem je to voyeur. A navíc má podezření, že zrovna on je záhadným úchylem, který u nich na vesnici, jak jí sdělila její sestřenice Erika, nakukuje do oken cizích ložnic. Proto se odhodlá zajít do kanceláře Dana Majera, aby se mu se svou obavou svěřila a podala žádost o rozvod. Tahle možnost jí přijde schůdnější než případná ostuda po celé vesnici.

Právník je ale věrný své zásadě vyslechnout i druhou stranu, a proto si pozve Lukáše Pavlíčka. Chce znát i jeho názor. Jak Daniel Majer předpokládal, má Lukáš na celou věc diametrálně odlišný náhled. Vysvětluje, že jsou na tom teď špatně s penězi, a tak si pronajal videopůjčovnu ve městě, aby něco vydělali. A přiznává, že také proto, aby měl lepší přístup k erotice. A když bylo málo lidí, všiml si, že naproti přes ulici bydlí nějaký gigolo, který si vodí domů i několik ženských za den. Z dlouhé chvíle ho pozoroval dalekohledem a zrovna ho přistihla žena. Opravdu se to stalo, to nepopírá, ale rozhodně by z toho nedělal žádnou aféru. O šmírování lidí na vesnici nechce ani slyšet. Něco podobného by nikdy neudělal.

zdroj: TV Prima

Sledujte 9. díl – Voyeur – seriál Aféry online

Be Sociable, Share!

Comments»

no comments yet - be the first?


*